Velkommen til våre nye websider. Her finnes informasjon om vår virksomhet, i tillegg til mange oppbyggelige artikler og opptak.

Artikkel register

Søk

Aktuelt

Samleliste Møre og Romsdal og Sør-Trøndelag høsten 2017

 

August Møte/Arr. Tid Sted Taler
Torsdag 31. Møte   Soknedal Ingar Gangås
Sepember        
Fredag 1. Møte   Soknedal Ingar Gangås
Oktober        
Fredag 13. Møtehelg   20.00 Krokstadøra grendehus Martin Fjære  
Lørdag 14. 17.00 Arvid Joramo, Sundlandet
Søndag 15. 16.00 Fenes grendahus
Torsdag 19. Møteuke 19.30 Ørsta bedehus Lars Fossdal
Fredag 20. 19.30
Lørdag 21. 19.00
Søndag 22. 11.00
         
         

Kontaktpersoner:

Ørsta: Sindre Dimmen, mob. 996 96 853 / 957 70 524

Snillfjord: Arvid Joramo, Tlf. 72 45 62 29

Soknedal/Hauka: Marit og Nils Aalbu, tlf. 72 43 61 20, mob. 908 84 641

Trondheim: Ruben Fjell, mob. 941 36 667

Møteliste Årnes høsten 2017

 

August Møte/Arr. Tid Sted Taler
Søn. 13. Husmøte 11.00 Årnes Martin Fjære
September        
Søn. 17. Husmøte 11.00 Årnes Asbjørn Fossli
Oktober        
Lør. 14. Husmøte 18.00 Årnes Gunnar Nilsson
Søn. 15. Husmøte 11.00 Årnes Gunnar Nilsson
November        
Lør. 11. Husmøte 18.00 Årnes Martin Fjære
Søn. 12. Husmøte 11.00 Årnes Martin Fjære
Desember        
Lør. 9. Husmøte 18.00 Årnes Per Bergene Holm
Søn. 10. Husmøte 11.00 Årnes Per Bergene Holm
Januar        
Søn. 14. Husmøte 11.00 Årnes Rami Seppälä
         
Møtene holdes hjemme hos Erik Asdahl, adresse: Fossumvegen 99, 2150 Årnes.
Kontaktperson: Erik Asdahl tlf: 90825188

Møteplan Askim 2. halvår 2017

 

September Møte/Arr. Tid Sted Taler
Lørdag 30. Møtehelg 19.00
Bedehuset i
Edwin Ruudsgt. 18, Askim
Rami Seppälä
Oktober        
Søndag 1. Møtehelg 17.00
Bedehuset i
Edwin Ruudsgt. 18, Askim
Rami Seppälä
Lørdag 28. Møtehelg 19.00
Bedehuset i
Edwin Ruudsgt. 18, Askim
Curt Westman
Søndag 29. 17.00
Desember        
Lørdag 2. Møtehelg 19.00
Bedehuset i
Edwin Ruudsgt 18, Askim
Martin Fjære
Søndag 3. 17.00
Søndag 17. Husmøte 17.00
Aud Flaten,
Odins vei 9, Askim
Sigbjørn Agnalt
         
         
De fleste møtene er på bedehuset i Edwin Ruudsgt. 18, Askim.
Kontaktperson: Aud Flaten tlf: 69 88 32 95

Samleliste Rogaland/Hordaland

 

August Møte/Arr. Tid Sted Taler
         
         
September        
Onsdag 6. Møteuke   Fogn Ingar Gangås
Torsdag 7.  
Fredag 8.  
Lørdag 9  
Søndag 10.  
Oktober        
Fredag 27. Møtehelg 19.00
Tørvikbygd
bedehus
John Peder Samdal
Lørdag 28. 18.00/1930
Søndag 29. 11.00
November        
Fredag 10. Møtehelg  

Veavågen,

Karmøy

Per Bergene Holm
Lørdag 11.  
Søndag 12.  
Desember        
         
 
Se egne oversikter for Nærbø/Varhaug, Randaberg og Steinsdalen/Norheimsund.
Kontaktpersoner
Fogn: Margrete Frafjord, tlf. 51 71 06 29 eller 971 40 953
Veavågen: Arve Magnar Abelsen, tlf. 52 82 23 00 eller 909 10 824
Tørvikbygd: Marit Skogly, mob. 480 78 117

 

Samleliste Agder høsten 2017

 

September Møte/Arr. Tid Sted Taler
Onsdag 27. Møte   Eydehavn Per Bergene Holm
Oktober        
         
November        
         
Desember        
Onsdag 6. Møteuke   Gyland 

Rami

Seppälä

Torsdag 7.  
Fredag 8.  
Lørdag 9.  
Søndag 10.  
     
Kontaktperson Sira/Gyland: Olav Fossdal, 919 901 040.
Kontaktperson for møtet i Eydehavn er ikke klar.